Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Dobeles Komunālie Pakalpojumi

Sētnieku un zaļumsaimniecības nozare

SIA „Dobeles komunālie pakalpojumi” zaļumsaimniecības nozares uzdevums ir rūpēties par pilsētas vides ainavisko izskatu, kopjot pilsētas apstādījumus, baznīcas dārzu un pilsdrupas. Pilsēta lepojas ar saviem zaļajiem parkiem, Aizsargmežu (platība 11 ha) un Kestermežu (platība 17,4 ha). Katru gadu tiek ieguldīts liels darbs, lai meža parkus un pilsētas apstādījumus sakoptu, iekārtotu un cilvēkiem tajos būtu patīkami uzturēties.

Dobeles pilsētā Bērzes upes krastā ir izveidota „Veselības taka”, kas katru gadu tiek kopta un pilnveidota. Ziemas periodā tiek zāģēti bīstamie un nederīgie koki. Sakopšanas darbi tiek veikti arī Dobeles pilsdrupās.

Piesaistot Eiropas Savienības finansējumu, nepieciešams sakārtot Bērzes upes krastu posmā no Dobeles mūzikas skolas līdz Zemgaļu tiltam.

Sētnieku nozare rūpējas par gājēju ietvju un veloceliņu uzturēšanu kārtībā. Uzņēmums šajā nozarē ir konkurētspējīgs ar līdzīgiem pakalpojuma sniedzējiem, ar labu tehnisko bāzi, pieredzējušiem darbiniekiem. Dobeles novada pašvaldībai piesaistot Eiropas Savienības fondu finansējumu, Dobeles pilsētā tiek veikti ielu rekonstrukcijas darbi, kā rezultātā tiek izbūvētas jaunas ietves un veloceliņi, kas tiek kopti ar iegādāto tehniku.